Укргазвидобування продовжує модернізацію виробничих потужностей Шебелинського ВПГКН

31 лип. 2017 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування продовжує модернізацію виробничих потужностей Шебелинського ВПГКН

У рамках масштабної модернізації виробничих потужностей Шебелинського відділення з переробки газоконденсату та нафти ПАТ «Укргазвидобування» реалізує програму з розширення потенціалу установки гідроочищення дизельного палива. 

Нова каталітична система дозволить збільшити глибину очищення та забезпечить приріст обсягів можливого завантаження, що гарантуватиме стабільний випуск продукції не нижче стандарту Євро-5. 

До переліку монтажних робіт входять модернізація структури вакуумної колони та  проведення поточного сервісу з покращення енергоефективності печі. 

Ремонтно-монтажні роботи розпочнуться без припинення процесів виробництва та будуть повністю реалізовані під час зупинки у другій половині жовтня. 

Через роботи з модернізації обладнання на період серпень – жовтень буде дещо змінено баланс випуску продукції, що призведе до додаткового виробництва дизельного палива стандарту якості Євро-4. Вихід товарного дизелю Євро-5 на цей період буде зменшено.

Довідково
З жовтня 2016 року Укргазвидобування реалізовує програму модернізації Шебелинського  ВПГКН, яка дозволить збільшити річне виробництво дизельного палива стандарту Євро-5 з 120 тис. тонн до 200 тис. тонн. Закінчити виконання програми компанія планує у першому кварталі 2018 року.  

Шебелинський ВПГКН – основний нафтопереробний актив ПАТ «Укргазвидобування» та одне із двох нині діючих в Україні нафтопереробних підприємств.