№ 229: ГО Інститут аналітики та адвокації (Dozorro) Александр Довгошей

1 вер. 2017 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ГО Інститут аналітики та адвокації (Dozorro) Александр Довгошей
Назва процедури: ПГВ17(Т)-048_34330000-9- Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (3 лоти)
ПІБ Керівника заявника: Dozorro
Адреса заявника: Dozorro
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: Газопромислове управління «Полтавагазвидобування»
ЄДРПОУ заявника:
Підстава для скарги: Скарга по процесу кваліфікації Контрагентів
Пошта заявника: borys.ovcharenko@ugv.com.ua
Контакти заявника: Dozorro
Перелік наданих документів:
ПІБ підписанта скарги: Dozorro
Суть скарги, вимоги:

Необґрунтований вибір переможця. Виявлено невідповідність ТД замовника. Немає аналогічних договорів та ще деяких довідок у обох фірм-переможців Полтаваавтозапчастини (1 та 2 лоти) + по второму лоту сумнівний дилерський сертифікат - без дати видачи та дати закінчення. Тобто по закону потрібно було б дискваліфікувати всіх учасників.

Рішення конфліктної комісії:

ПАТ «Укргазвидобування» (далі по тексту – ПАТ «УГВ») отримано та розглянуто Вашу скаргу щодо закупівлі ПГВ 17(Т)-048 34330000-9- Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Лот №1 – Запасні частини до автомобілів ВАЗ; Лот №2 – Запасні частини до автомобілів ГАЗ).

Пунктом 1 розділу ІІ документації допорогової закупівлі передбачено, що Учасник по закінченню етапу аукціону повинен надати Замовнику пакет оригіналів документів.

Враховуючи, що пропозиції ПП «Полтававтозапчастина», ТОВ «Полтаваавтозапчастина плюс», надана в оригіналі, відповідає встановленим критеріям кваліфікації та технічним вимогам, у тому числі документально підтверджено досвід виконання аналогічних договорів та надано усі необхідні уповноважуючі документи від виробників МТР та їх офіційних представників, тому дані пропозиції відповідно до протоколу вибору переможця акцептовано.

Разом з цим повідомляємо, що якість запчастин додатково буде оцінено при їх прийнятті  та в процесі виконання договору.