Stop Fake

ПАТ «УкрГазВидобування» та менеджмент компанії стали мішенню для атак усунутих корупціонерів та противників енергетичної незалежності України. Закладаючи фундамент для подальшого реформування найбільшого в країні видобувника газу, нова команда протягом вже першого півріччя роботи змогла припинити масштабні розкрадання. За приблизними розрахунками, раніше щороку з компанії в той чи інший спосіб вимивали близько 10% обороту. В сьогоднішніх цінах – це близько 2-3 млрд. грн. Компанію позбавляли ресурсу для якісних змін, її доводили до банкрутства. На середину 2015 року вона мала мільярдні борги, експлуатовані родовища близькі до виснаження, технології – застарілі, співробітники – невмотивовані, нові ділянки не виділялись, про стратегію розвитку навіть не дискутували. Компанію, яка займає ¾ українського газовидобувного сектору, свідомо розвалювали, як українську армію перед військовою агресією. Новий менеджмент розробив амбіційну «Програму 20/20», яка передбачає досягнення видобутку 20 млрд. куб. м. в 2020 році. Прогноз загального видобутку газу на цей рік разом з приватними компаніями галузі – 27 млрд. куб. Власного газу може бути цілком достатньо для всієї країни й припинення імпорту взагалі. Досягнення реальної енергетичної незалежності виглядає цілком реальним. Новий менеджмент розробив трансформаційну програму та інвестиційний план покрокового досягнення амбіційної мети. Після приведення цін на газ до ринкового рівня та зниження ренти «УкрГазВидобування» отримає фінансову змогу для технічного переоснащення, інтенсифікації видобутку, розвідки нових родовищ, підвищення ефективності буріння та, в кінцевому результаті, значного нарощення видобутку. Саме тому в останній місяць активізувалися найманці противників реформ. В своїх інформаційних кампаніях вони вдаються до відвертої брехні, перекручень та бруду. Цей розділ присвячений розвінчанню їхніх наклепів.
FALSE: «Активісти «Самооборони Києва» (бланк звернення до УГВ на фото в тексті) пікетують офіс Укргазвидобу...
TRUE: Заява експерта Українського центру соціальної аналітики Миколи Песецького на його сторінці у Фейсбук про те, що "Укргазвидобування" закупила нібито бувші у вжитку компресори під виглядом нових за заниженими цінами у румунської компанії-посередника, не відповідає дійсності і є повним фейком.
May 17, 2017
FALSE: СБУ: Прохоренко в Укргаздобыче выстроил собственную коррупционную вертикаль http://finance.obozreva...
TRUE: Олена Кобець, Директор з правових питань ПАТ «Укргазвидобування» заявляє: «Укргазвидобування" подало в суди позови про розірвання договорів про спільну діяльність ще на початку року.
May 17, 2017
FALSE: Обшуки та карні справи збуджені внаслідок зловживань нового менеджменту. До закупівель не допускають...
TRUE: Обшуки проводять правоохоронні відомства в рамках розслідувань карних справ, відкритих щодо зловживань попередніх керівників, періоду з 2013-го до першої половини 2015 років.
May 17, 2017
FALSE: Народний депутат Максим Поляков заявив, що «Приватизацію "Укргазвидобування" готують в інтересах Рос...
TRUE: Коментар Олександра Романюка, першого заступника Голови правління ПАТ «Укргазвидобування»: Нарощення видобутку власного газу – мета, яку перед Укргазвидобуванням вперше поставила лише наша команда.
May 17, 2017
FALSE: Нардеп Михайло Головко: «Укргазвидобуванням керують російські спецслужби» Керівництво "Укргазвидобу...
TRUE: Коментар Маргарити Короткової, директора з персоналу ПАТ «Укргазвидобування»: На сьогодні в штаті ПАТ «Укргазвидобування» немає працівників-громадян Російської Федерації.
May 17, 2017
FALSE: Максим Поляков: «Йде повна окупація "Укргазвидобування" її співробітниками, і з цим солідарний весь...
TRUE: Співробітники виконують свої посадові обов`язки, повний робочий день, згідно з трудовим законодавством. Озброєні винятково підрозділи охорони, але вони також не окупують підприємство, хоча з цим і був би, вірогідно, солідарний весь парламент:
May 17, 2017
FALSE: Виробник обладнання для енергетичної галузі "KATT GmbH" просить "Укргазвидобування" не втягувати її...
TRUE: КАТТ стурбований, що прозорий тендер, де вони чесно перемогли, тепер подається негативно за участю ГПУ, СБУ, Держфінінспекції, народних депутатів:
May 17, 2017
FALSE: Сергій Соболев, народний депутат України, заявив, що «люди з російськими паспортами знищують УГВ»:...
TRUE: Сергій Соболев заявив про перекручування своїх слів: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=571067363056265&id=100004590194452
May 17, 2017
FALSE: Тендер на закупівлю колтьюбінгового обладнання, в якому перемогли компанії-виробники, пройшов нечесн...
TRUE: «Укргазвидобування» провело тендер за участі безпосередніх виробників колтюбінгового обладнання і уклало угоду зі значно меншою сумою ніж за попередніх керівників:
May 17, 2017
FALSE: Пікетчики протестують проти закупівель обладнання за завищеними цінами, непрозорих тендерів: Под "У...
TRUE: Учасники дійства не розуміли проти чого протестують. Навіть їхні «делегати», насправді - організатори, не змогли сформулювати свої вимоги, не розуміли предмету розмови, не були налаштовані на діалог.
May 17, 2017